3 перевірені методи, як знайти квартиру мрії

Запам’ятайте: щоб знайти житло, ви повинні залучити усі можливі ресурси. Шукайте в інтернеті, говоріть знайомим, пишіть в соцмережах.
Кожен метод ефективний, тому ми рекомендуємо використовувати всі способи одночасно.

Метод 1: шукайте на спеціальних сайтах

В інтернеті є декілька сайтів, на яких зібрано чимало оголошень.
Пропонуємо розпочинати пошук саме з них. Але давайте домовмося: ви пам’ятаєте, що можете натрапити на шахраїв і використовуєте усі наші поради зі статті (посилання на статтю “Як знайти житло”)

● Сайт https://lun.ua/

Найбільше джерело оголошень про нерухомість. За допомогою фільтрів ви можете підібрати варіанти за ціною, місцем, площею квартири. А для великих міст всі пропозиції одночасно відображаються на карті. Це зручно, якщо ви шукаєте помешкання в конкретному районі.
Але майте на увазі, що на цьому сайті ви знайдете варіанти тільки для купівлі житла. Пропозиції оренди помешкання компанія зібрала на окремому сайті Flatfy.ua.

● Сайт https://flatfy.ua/

Принцип такий самий: вводьте всі ключові для вас параметри й обирайте серед схожих пропозицій, які запропонує сайт.

● Сайт https://www.olx.ua/uk/

На цьому сайті ви точно знайдете додаткові пропозиції помешкань, які відсутні на Flatfy.ua. Система пропонує зручний фільтр, тому за декілька кліків ви уже гортатимете стрічку з підібраними варіантами. Проте саме тут сидять чимало шахраїв: оголошення можна публікувати всім, а на достовірність система їх не перевіряє. Якщо внесли оплату, а потрапили на шахрая, повернути свої кошти практично неможливо.

● Сайт https://dom.ria.com/uk/

З цього сайту збирає інформацію сайт Lun.ua. Багато пропозицій можуть дублюватися, але ресурс точно вартий уваги та часу.

● Місцеві сайти

Місто чи населений пункт, в якому ви шукаєте житло, може мати свій власний сайт з варіантами помешкань. Ось, наприклад для Києва та Київської області підійде сайт https://100realty.ua/uk/, а для Одеси -https://dom.pliz.info/. Обов’язково шукайте та заходьте на всі сайти. Там може бути квартира вашої мрії.

Метод 2: використовуйте свої соцмережі

Напишіть допис чи зніміть декілька сторіз, що шукаєте квартиру. Вкажіть найважливіші критерії (місто, кількість кімнат, бюджет тощо). Попросіть друзів про поширення. А якщо у своїх стрічках вони будуть бачити цікаві пропозиції, то нехай діляться з вами.
Окрім цього, у Facebook є цілі групи з пропозиціями для оренди чи купівлі житла. Знайти їх дуже просто: введіть в стрічці пошуку ключовий запит (наприклад, оренда квартири Львів). Алгоритм Facebook видасть найбільш відповідні сторінки. Окрім пропозицій житла, в таких групах часто можна прочитати попередження про шахраїв. Тому використовуйте цей спосіб, але пам’ятайте про обережність.
Групи у вайбері чи телеграмі також можуть вам допомогти. Приєднайтеся до груп у вашому регіоні. Можливо, там будуть цікаві варіанти для вас.
Ось, наприклад, телеграм-канал з варіантами оренди житла у Львові:

https://www.telemetr.me/content/lviv_no_maklers

У назві групи ви бачите згадку про маклерів, тому декілька слів розкажемо про них. Маклер – це посередник між вами та орендодавцем. Маклер володіє великою базою контактів та варіантів для купівлі чи оренди житла. Він підшуковує найкращі варіанти на основі ваших побажань, тим самим полегшуючи завдання.
Послуги маклера не безкоштовні. Якщо у В\вас є додатковий бюджет, то можете залучати маклерів. Але перед початком співпраці ознайомтеся з усіма умовами договору та перевірте наявність документів (оформлення як приватного підприємця чи працівника будь-якої фірми з нерухомості).

Метод 3: розповідайте своїм знайомим

Зустрівши на вулиці знайомих – розкажіть, що шукаєте житло. Бачитесь в середу з подругами чи друзями – поділіться з ними, що шукаєте житло. Їдете з командою на футбольні змагання – нехай кожен з них знатиме, що ви шукаєте житло.
Ваші знайомі – це величезний пошуковий ресурс. Не соромтеся попросити допомогу і підтримку в рідних, друзів чи співробітників. А раптом комусь з них сусідка сьогодні розкаже, що вирішила здавати квартиру?
Кожен крок наближає вас до цілі. Тому будьте активними, використовуйте наші методи й будьте певні, що все вийде.
А якщо у вас виникнуть запитання, буде потрібна порада або ви матимете сумніви: шахрай перед вами чи ні, – пам’ятайте, що ми готові допомогти!
Просто напишіть нам в соцмережах або залиште запит нашому оператору.

Завжди поруч!
Ваші коннектики;)