Робота

Безкоштовно допоможемо вихованцям спеціалізованих закладів, дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), сімей, що опинились в складних життєвих обставинах (СЖО) та вимушено переміщених осіб (ВПО), віком від 13 до 18 років зорієнтуватися у виборі професії та підкажемо заклади де можна отримати необхідні знання або пройти навчальну практику

Для повнолітніх 18+, вихованців спеціалізованих закладів, дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), сімей, що опинились в складних життєвих обставинах (СЖО) та вимушено переміщених осіб (ВПО)пропонуємо скористатись з “КРОК-2”, де разом:

 1. Визначаємо ваші цілі та потреби: Що ви хочете отримати від роботи? Які вимоги до роботи для вас важливі? Відповіді на ці запитання допоможуть узгодити свої цілі та очікування з тим, що шукаєте.
 2. Аналізуємо ваші навички та досвід. Пропонуємо можливість розвитку нових навичок, які можуть бути важливими для вашої майбутньої роботи.
 3. Ознайомимо вас з поточними трендами ринку праці та вакансіями наших партнерів.
 4. Зв’яжемося з кар’єрними консультантами, що можуть надати корисні поради та підтримку у пошуку роботи, що відповідає вашим потребам та цілям.
 5. Підготуємо з вами резюме та запропонуємо практичні тренінги.
 6. Складемо покроковий план вашого працевлаштування.

Де?

Завітайте до нас на персональну зустріч з куратором “КРОК-2”. Надайте інформацію про свою потребу. Разом складемо індивідуальний план розв’язку чи реалізації вашої ідеї. Знайдемо наставника чи досвідченого інструктора, щоб пришвидшити ваш ріст. Допоможемо залучити спонсорів чи знайти партнерів.

Маємо власний Молодіжний центр з креативним хабом (м. Львів, вул. Туган-Барановського, 16/6) де щотижня проводимо тематичні зустрічі та майстер класи розвиваючі моделювання та активності. Панельні дискусії та лекції. Перегляди тематичних відео та мовні клуби.

В кінці кожного місяця проходить дводенний тематичний табір з активностями. Локації змінюються відповідно до тематики та пори року.

Здійснюємо виїзні івенти та лекції в інституції Львівської області.
Якщо ми ще не були у вашому закладі, надайте контакти дорослих або посилання на інфо про вас.

Зв'яжися з нами
щоб отримати вірний курс життя!  Потрібна підтримка чи порада дорослого?
  Отримай наставника та справжнього старшого друга!

  Наші партнери - роботодавці

  !FEST

  Наші контакти:

  тел:
  050 40 52 877

  E-mail:
  robota@kryjivka.com.ua

  адреса:
  м. Львів вул. Старознесенська, 24-26

  фб.:
  https://www.fest.lviv.ua/uk/about/

  ХОЛДИНГ ЕМОЦІЙ «!FEST»

  Тепер !FEST – уже більш ніж ресторанна компанія. Ми маємо пивоварню, пиво якої визнане у світі; печемо свій хліб і смачнючі солодощі; робимо морозиво; шиємо одяг про Україну, який надає крила; будуємо нове, інакше житло у Львові; проводимо фестивалі, а ще вчимо творити майбутнє в нашій Школі вільних і небайдужих.

  Ми пропонуємо стажування, вакансії, офіційне працевлаштування та можливість кар’єрного росту для молодих людей, які готові працювати і навчатися.

  Sika Footwear

  Наші контакти:

  Тел.:
  +38 067 674 7772

  E-mail:
  HR@sikafootwear.dk

  Адреса:
  м. Львів, вул Городницька 48А

  Fb:
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100054521707682/

  ЛДП ДК “Сіка Футвеер А/С”
  Стажування, вакансії, офіційна робота у данській компанії Sika Footwear, яка виробляє взуття.

  (робота)

  Данська компанія Sika Footwear була заснована в 1870 році. У Sika Footwear ми розробляємо, виробляємо та постачаємо взуття для працівників різних сфер. Потреби змінюються, але одне залишається незмінним: Взуття має бути зручним як для ніг, так і для роботи, яку необхідно робити!
  Ми пропонуємо стажування, вакансії, офіційне працевлаштування та можливість кар’єрного росту для молодих людей, які готові працювати і навчатися.