Соціальна підтримка

Розпочни чат або телефонуй:

Надання допомоги у складних життєвих ситуаціях:

Для кого?

Пріоритетним напрямком діяльності працівників соціальної допомоги нашого центру є соціальна робота з:

Як ми допомагаємо?

Інформаційна допомога

Звернемось до відповідних: служб, установ, закладів, яких необхідно та будемо супроводжувати до повного вирішення твоєї потреби.

Психологічна консультація

Допоможемо розкрити твої соціально-психологічні характеристики особистості.
Вислухаємо твої проблеми та потреби.
Надамо консультацій з питань твого психологічного стану та підберемо персональну програму для покращення взаємин з навколишнім середовищем.
За потреби супроводимо на реабілітацію та корекцію.

Педагогічна допомога

“КРОК” – спеціальна модульна навчальна програма та молоді та
В рамках всіє програми “КРОК” провадиться просвітницька робота щодо всебічного гармонійного розвитку дитини; особливостей розвитку сім’ї та сімейних стосунків.

Навчаємо батьків ефективних методів виховання, мобілізації власних ресурсів сім’ї за програмою “Відповідальне Батьківство”. Допомога батькам у розв’язанні конфліктних ситуацій сімейного виховання тут(посилання на Шемечко Ірина)

Наші соціальні репетитори допомагають підтягнути навчання чи підготуватись до ЗНО. Заповни анкету, щоб ми знали за яким напрямом потрібна допомога. посилання на Марту Геронович
Посприяємо влаштування дитини в клуб, секцію, гурток.
Навчимо та підготуємо наставника для дитини чи допоможемо стати наставником. Більше про Наставництво у Наталя Крушельницька.

Медична допомога

Надамо інформаційно консультаційне посередництво в здійсненні профілактичних, лікувально-оздоровчих заходів. Зорієнтуємо та супроводимо в спеціалізовані медичні заклади.

На модулі Здоров’я програми “КРОК” отримайте консультації з питань збереження і зміцнення здоров’я; формування ідеології здорового способу життя й подолання шкідливих звичок.

Формування сексуальної культури та навичок захищених статевих відносин. Модуль Життєві навички в Програмі “КРОК”.

Юридична допомога

Надамо консультацій з питань чинного законодавства, гарантій та пільг шляхом залучення кваліфікованих партнерів юристів.
Здійснення захисту прав та інтересів сімей чи особі з відповідним соціально вразливим статусом. Супроводимо і надамо інформаційно консультаційну допомогу
Захист прав дитини. Ми завжди на стороні дитини.

Економічна допомога

Допомога в залученні додаткових ресурсів для задоволення матеріальних інтересів і потреб сімей чи осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, що реалізуються у формі сприяння у наданні натуральної допомоги (одягом та взуттям, продуктовими наборами тощо).
Інформування з питань працевлаштування та сприяння цьому, навчання.
Посередництво в наданні гуманітарної допомоги тощо.

Зв'яжися з нами
щоб отримати вірний курс життя!  Потрібна підтримка чи порада дорослого?
  Отримай наставника та справжнього старшого друга!

  Наші партнери

  Материнська сила

  Наші контакти:

  Тел.:
  +380 (98) 776 41 17
  +380 (63) 616 17 86

  E-mail:
  mom.power.lviv@gmail.com

  Адреса є таємною, оскільки ми турбуємось про безпеку та конфіденційність наших мешканців.

  Центр допомоги жінкам і дітям, які страждають від домашнього насильства Материнська сила.
  (житло, благополуччя і здоров’я)

  Ми готові приймати у свій центр жінок та дітей, які страждають від насильства, і надавати їм весь спектр своїх послуг. Нам важливо, аби людина, яка планує до нас прийти, відповідала вищеописаним умовам і була готова змінити своє життя на краще.

  Я Майбутнє України

  Наші контакти:

  Тел.:
  0800 503 231

  E-mail:
  marta.lev.ua@gmail.com

  Адреса:
  вулиця Толстого, 13, Чернівці

  Веб-сайт:
  https://www.future-ukr.org.ua/

  Допомагаємо молодим матерям, які не мають де жити з дитиною, потерпають від домашнього насилля чи потребують іншої підтримки у догляді за дитиною (програма соціалізації, речі першої необхідності та ін.)
  Щорічна допомога кільком абітурієнтам, яким не вистачає коштів на навчання.

  (житло, здоров’я і благополуччя, екстрена допомога)

  Благодійний фонд «Я Майбутнє України» з 2011 (3 роки до того працювала волонтерська група) бореться з бідністю. Особливо зосереджуємось на роботі з дітьми, народженими за межею бідності та дітьми, які постраждали від сімейного насильства.

  Ми готові допомагати молодим матерям, які не мають, де жити з дитиною, потерпають від домашнього насилля, чи потребують іншої підтримки у догляді за дитиною. Маємо можливість допомогти забезпечити дитину і її мати речами першої необхідності (ліками, одягом і тд.).

  Крім того, щорічно ми намагаємося підтримати кілька абітурієнтів з малозабезпечений сімей, яким не вистачає коштів на навчання. І кожного року оголошуємо збір заявок на таку підтримку.

  Окремим напрямом нашої діяльності є боротьба з насильством – домашнім насиллям, сексуальним насиллям проти дітей та загалом насильством, свідками чи потерпілими від якого стають діти. Ми готові допомагати та підтримувати постраждалих від насильства, шукаючи разом із ними порятунок та повернення до безпечного життя.

  Наймасштабніший проєкт фонду – кризовий притулок для жінок із дітьми у скрутних обставинах та одиноких бабусь-безхатченок “Місто Добра”. У 2016 розпочав роботу перший притулок. За цей час проєкт допоміг більше ніж 400 мамам та 1000 дітям. Головна мета центру – дитинство поряд із мамою. “Місто Добра” допомагає жінкам, які через бідність, неосвіченість, чи насильство у сім’ях, знаходяться на межі втрати батьківських прав. Допомога центру не обмежується лише побутовими аспектами. “Місто Добра” не просто місце, де можна жити, а комплексна програма соціалізації жінок. Кінцева мета – жінка, що може сама забезпечувати себе і своїх дітей, самостійна та незалежна, та діти, які ростуть здорові і захищені поряд з мамою.

  Добрий сусід

  Наші контакти:

  Тел.:
  +380973035351

  E-mail:
  dobryjsusid@yahoo.com

  Адреса:
  79013, м. Львів, вул. Кольберга 3а

  Fb:
  https://www.facebook.com/dobryjsusid

  Програма “Добрий сусід” від БО “Українська освітня платформа”
  Ми можемо допомогти з пошуком роботи, збором документів для вступу у ВНЗ, вибором професії, пошуком курсів підвищення кваліфікації чи перекваліфікації, з адаптацією у місті, покриттям базових чи інших потреб.

  (Здоров’я і благополуччя, освіта)

  Програма “Добрий сусід” спрямована на допомогу сім’ям з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах. Нашими підопічними є: одинокі матері та одинокі батьки; дідусі та бабусі, які самостійно виховують внуків; випускники інституційних закладів опіки; сім’ї, де є загроза вилучення дитини в інституційні заклади опіки; сім’ї, куди повертаються діти з дитячих будинків та інтернатів.

  Підтримка молодих людей
  За кожною молодою людиною в нас закріплюється волонтер – Добрий сусід, який надає повний супровід в питаннях соціалізації та з вирішенням будь-яких інших питань. Ми можемо допомогти з пошуком роботи, збором документів для вступу у ВИШ, вибором професії, пошуком курсів підвищення кваліфікації чи перекваліфікації, допомагаємо з адаптацією у місті, можемо допомогти з покриттям базових потреб чи інших потреб залежно від запиту молодої людини.

  Мрій та Дій

  Наші контакти:

  Тел.:
  +38 068 998 19 19

  E-mail:
  info@ridni.org.ua

  Адреса:
  Львів, вул.Порохова, 20-Д, офіс 68

  Веб-сайт:
  https://ridni.org.ua/

  “Мрій та Дій” – освітній проект БФ «Рідні№ для підлітків 9-10-11 класу, котрі проживають в інституційних закладах, спрямований допомогти їм підготуватися до самостійного життя через здобуття знань з софтскільних, профорієнтаційних та світоглядних тематик.

  (освіта)

  Рідні – благодійний фонд, місія якого – сприяти усиновленню та боротися з проблемою сирітства в Україні. У нас з командою велика мрія – щоб усі діти росли в оточенні рідних людей та мали щасливе дитинство. Для цього ми надаємо дітям та дорослим психологічну, соціальну, освітню підтримку. Забезпечуємо консультаційний супровід усиновлювачів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

  “Мрій та Дій” – освітній проект для підлітків 9-10-11 класу, котрі проживають в інституційних закладах, спрямований допомогти їм підготуватися до самостійного життя через здобуття знань з софтскільних, профорієнтаційних та світоглядних тематик. Наповнення програми: – серія лекцій з практичними кейсами; – мотиваційні спікери; – командотворчі та лідерські тренінги; – гейміфікація навчального процесу (ігрові форми під час навчання для кращого засвоєння нових навиків та матеріалу).

  Карітас-Львів УГКЦ

  Наші контакти:

  Тел.:
  +38067 370 1457
  +38066 606 5450

  E-mail:
  caritaslviv@gmail.com
  childcentre@lviv.caritas.ua

  Адреса:
  м.Львів, вул. К.Левицького 111

  фб.
  http://caritas-lviv.org/

  Благодійна організація Благодійний фонд “Карітас-Львів УГКЦ”
  (здоров’я і благополуччя, освіта, консультування)

  Карітас-Львів здійснює свою діяльність більше 25 років задля допомоги потребуючим Львова та області.

  В нас створене середовище довіри, спрямоване на всебічний розвиток та самореалізацію дітей підлітків та молоді. Здобуття ними життєвих, соціальних і комунікативних навичок для вирішення власних проблем. Ми прагнемо, щоб кожна дитина мала доступ до безпечного, інклюзивного та сприятливого середовища й необхідних послуг для розвитку та навчання.
  Ви можете отримати такі послуги:
  – консультації соціального працівника, психолога
  – отримати продукти харчування, одяг, взуття
  – взяти участь у тренінгах з особистісного розвитку, профорієнтації та фінансової грамотності
  – долучитись до волонтерства та допомоги соціально вразливим верствам
  – отримати допомогу соціальних репетиторів з навчальних дисциплін

  Sika Footwear

  Наші контакти:

  Тел.:
  +38 067 674 7772

  E-mail:
  HR@sikafootwear.dk

  Адреса:
  м. Львів, вул Городницька 48А

  Fb:
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100054521707682/

  ЛДП ДК “Сіка Футвеер А/С”
  Стажування, вакансії, офіційна робота у данській компанії Sika Footwear, яка виробляє взуття.

  (робота)

  Данська компанія Sika Footwear була заснована в 1870 році. У Sika Footwear ми розробляємо, виробляємо та постачаємо взуття для працівників різних сфер. Потреби змінюються, але одне залишається незмінним: Взуття має бути зручним як для ніг, так і для роботи, яку необхідно робити!
  Ми пропонуємо стажування, вакансії, офіційне працевлаштування та можливість кар’єрного росту для молодих людей, які готові працювати і навчатися.

  Юридична служба для львів’ян

  Наші контакти:

  Телефон гарячої лінії:
  (032) 297-1000

  Тел.:
  (032) 297-55-00
  (067) 679-89-75

  E-mail:
  osl.pravo2975737@gmail.com

  Адреса:
  Площа Ринок, 1 (220 кабінет)

  веб сайт:
  https://samopomich.lviv.ua/yurydychna-sluzhba/

  Центр правової інформації та консультації «Юридична служба для львів’ян»

  (консультування)

  Безкоштовна юридична консультація та допомога у вирішенні питань у різних галузях законодавства

  Які послуги можна отримати?
  Надання правової інформації та консультацій по телефону.
  Консультування на сайті за допомогою форми зворотнього зв’язку.
  Надання консультацій та роз’яснень щодо правових питань безпосередньо на прийомі у юристів.
  Проведення правового аналізу справи та підготовка витягу законодавства (інформаційна довідка).
  Допомога в складенні заяв, скарг, листів, претензій та інших документів правового характеру, окрім позовних заяв.
  Надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації відповідно до ЗУ «Про безоплатну правову допомогу».

  Безоплатна правова допомога

  Наші контакти:

  Тел.:
  032556571
  032553636
  0977117991


  Адреса:
  Львів, вул. Винниченка 30

  Сайт:
  https://www.legalaid.gov.ua/

  “Безоплатна правова допомога”
  Система надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб
  кожна людина мала можливість захистити свої права

  Право на безоплатну правову допомогу гарантується Конституцією України.
  Кожен може отримати правову консультацію щодо того, як діяти для вирішення своєї життєвої проблеми. Дізнатися більш детально можна у розділі «Безоплатна первинна правова допомога».
  Громадяни, які не мають можливості самостійно захистити свої права та інтереси, можуть скористатися допомогою адвоката чи юриста. Дізнатися, хто має право на такий вид допомоги, можна у розділі «Чи маю я право на безоплатну вторинну правову допомогу».

  Між нами

  Наші контакти:

  E-mail:
  lmcss_usz@ukr.net

  Адреса:
  Театральна, 10

  Львівський міський центр соціальних служб «Між нами»

  Надають професійну безкоштовну соціальну, психологічну, педагогічну, інформаційну та юридичну підтримку

  Які послуги надають?
  • соціальні послуги і соціальна робота
  • психологічна підтримка
  • соціалізація та інтеграція осіб, дітей та молоді з інвалідністю
  • кризове та екстрене втручання для осіб, які постраждали від домашнього насильства
  • соціально-педагогічні консультації з питань виховання в сім’ї
  • психологічна, інформаційна, реабілітаційна допомога дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, а також їх батькам, опікунам, усиновителям, прийомним батькам і батькам-вихователя
  • соціальний супровід дітей, які перебувають під опікою і піклуванням
  • надання допомоги учасниками АТО та їхнім сім’ям відповідно до визначених потреб
  • соціальний патронаж
  • профілактичні заходи у навчальних закладах
  • інформування населення про соціальні послуги.

  Час добра та милосердя

  Наші контакти:

  Тел.:
  0950301429
  Валерія

  Адреса:
  м. Івано-Франківськ, вул. Стуса 37 Б

  БФ “Час добра та милосердя”

  Надаємо допомогу соціально – незахищеним верствам населення, а саме : багатодітні родини, дітям сиротам, одинокі матері, людям з інвалідністю.

  Які саме послуги можна отримати?
  Можна отримати допомогу у фінансуванні подальшого навчання, облаштування та забезпечення всім необхідним для життя випускників інтернатних закладів. Надаємо прихисток одиноким матерям з дітьми.

  Фонд Горіховий Дім

  Наші контакти:

  Де ми працюємо?
  Львівська ОТГ, Золочівська ОТГ, Кам’янка-Бузька ОТГ, Жовтанецька ОТГ, Зимноводнівська
  ОТГ

  Адреса та контакти:
  Вул. Володимирська, 49a, офіс 152, Київ, 01034, т. +380 (44) 377-5464

  Сайт:
  PACTUKRAINE.ORG.UA

  БО «Фонд Горіховий Дім», ПРОЕКТ «КРИЛА»

  Допомога жінкам оволодіти знаннями та навичками, які допоможуть їм стати економічно незалежними та мати сталий прибуток.
  Ми хочемо відкрити для жінок нові можливості для працевлаштування або розвитку власної справи.

  Ми можемо Вам допомогти, якщо Ви жінка, яка:
  – Проживає у сільській місцевості
  – Має інвалідність
  – Постраждала від гендерно зумовленого насильства (домашнього насильства)
  – Звільнилася з місць позбавлення волі
  – Постраждали від конфлікту (партнери яких беруть участь в ООС, ветеранки, удови, тимчасово переміщені особи).

  САЛЮС

  Наші контакти:

  Тел.:
  +38(032) 240 33 62
  +38(032) 272 30 27

  Лінія СНІД-інформ:
  +38(032) 237 95 05

  E-mail:
  salus@mail.lviv.ua

  Благодійний фонд САЛЮС

  Дбаємо про публічне здоров’я населення

  Надаємо послуги представникам уразливих груп, а саме дівчатам і жінкам, які потерпіли від сексуального насильства.
  Діє програма “Кризовий центр”, в рамках якої працюємо з жінками та дівчатами

  Контакти гарячих ліній

  при надзвичайних ситуаціях
  (екстрена допомога)

  1. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

  Телефон:
  (032)236-71-71

  E-mail:
  office.lviv@legalaid.lviv.ua

  Вебсайт:
  https://www.legalaid.gov.ua/

  2. Гаряча лінія Львова

  Можна звертатись з будь-яких питань, можуть направити до правильного органу або ж дати правильні контакти

  Телефон:
  15-80 (з мобільних)
  +38 (032) 297-59-11

  3. Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства

  Цілодобово, безкоштовно, анонімно. Інформаційна, соціально-психологічна та юридична підтримка.

  Телефон:
  116 123 (з мобільного) або
  0 800 500 335 (зі стаціонарного)

  Телеграм:
  https://t.me/police_helpbot

  Вайбер:
  https://tinyurl.com/y8rgatt9

  4. “Ла Страда”

  Дитяча лінія – Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

  Телефон:
  116123 – безкоштовно з мобільних тел.
  0800 500 335 – безк. з стаціонарних тел

  Веб сайт:
  https://la-strada.org.ua/

  5. Служба у справах дітей

  Регіональна програма придбання житла
  – субвенція державного бюджету
  – соціальне житло

  Телефон:
  2354040

  6. Lifeline Ukraine

  Національна лінія довіри для попередження суїциду
  – цілодобова, безкоштовна та анонімна.

  Телефон:
  7333

  7. Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

  Спеціалізована служба підтримки осіб, які перебувають у кризовій ситуації і потребують екстреної допомоги, в тому числі тих, хто постраждав від домашнього насильства. Основна мета її діяльності – невідкладне надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг із консультування, кризового та екстреного втручання та інших соціальних послуг, відповідно до їхніх потреб.

  Телефон:
  0−800−307−305 (всі дзвінки безкоштовні)