Житло

Розпочни чат або телефонуй:

Якщо ви з соціально вразливої молоді та перебуваєте на вулиці й ніде переночувати, пишіть або телефонуйте – ми надамо прихисток у нашому спеціалізованому кризовому центрі.

Роз’яснимо ваші права на “Доступне житло”.
Проконсультуємо та допоможемо знайти та орендувати житло безпечно.

Зверніться до нас, щоб отримати більше інформації.

Що робити якщо житло потрібно вже?

Пропонуємо розглянути варіанти “Соціального житла” або “оренди”.

Соціальне житло – це житло, яке надається людям з низьким рівнем доходу, або людям з особливими потребами, з метою забезпечення їх житлових потреб та полегшення соціальної інтеграції. Соціальне житло може бути надано в формі соціальних орендних квартир, житла, що перебуває в державній власності, та інших форм.

Україна має ряд програм та соціальних послуг, які спрямовані на забезпечення соціального житла для населення. Для знаходження соціального житла в Україні можна звернутися до місцевої організації соціального захисту населення, яка здійснює розподіл соціального житла відповідно до встановлених критеріїв.
Зазвичай, для отримання соціального житла необхідно подати заяву до місцевої організації соціального захисту населення та надати необхідні документи, такі як паспорт, довідку про доходи, довідку про склад сім’ї, а також документи, які підтверджують особливі потреби, якщо такі є.

Процедура надання соціального житла може різнитися в залежності від місцевих правил та вимог. Тому, якщо Ви зацікавлені у знаходженні соціального житла, краще звернутися до місцевої організації соціального захисту населення або до соціального центру, який надає консультації з цього питання.

Програма "Доступні житлові умови"

Програма
"Доступні житлові умови"

Програма “Доступні житлові умови” є однією з програм соціального захисту населення в Україні й спрямована на надання пільгового житла для соціально вразливих категорій громадян, зокрема молоді.

У рамках цієї програми відбувається надання житла за пільговими цінами або відстроченням сплати за оренду житла. Житло може бути надано у формі соціальних орендних квартир, житла, що перебуває в державній власності, та інших форм.
Для отримання житла в рамках програми “Доступні житлові умови” необхідно звернутися до місцевої організації соціального захисту населення, де потрібно буде подати заяву та надати необхідні документи, зокрема паспорт та довідку про доходи. Потрібно мати на увазі, що кожна місцева організація соціального захисту населення може мати свої власні вимоги та процедури для отримання пільгового житла.

Окрім того, для отримання житла за програмою “Доступні житлові умови” існують критерії, які враховуються при відборі кандидатів на отримання житла, такі як доходи сім’ї, наявність неповнолітніх дітей, наявність інвалідності та інші. Після розгляду заяви, у разі відповідності критеріям, місцева організація соціального захисту населення повідомляє про можливість надання житла та умови, за яких це буде здійснено.

Це довгострокова та перспективна можливість отримати власне помешкання.

Зв'яжися з нами
щоб отримати вірний курс життя!    Потрібна підтримка чи порада дорослого?
    Отримай наставника та справжнього старшого друга!