Секрети стилю

Ми не розповідатимемо вам про стандарти краси. Їх не існує.

Якщо не вірите – подивіться, як змінювалися з часом стандарти краси і які різноманітні красуні, що представляють Голлівуд сьогодні.

А ще у всіх красунь та красенів у цьому світі є один секрет – вони просто випромінюють упевненість в собі і вміють всі свої недоліки перетворити в достоїнства.

Справжня привабливість не у довгих ногах, виразних устах чи м`язах, як у Максима з 10-Б.

Звісно, коли ваше тіло стрімко змінюється, залишатись непохитними та впевненими стає складніше. Тому ми підготували кілька порад по стилю.

Одяг.

Перше, на що звертають увагу оточуючі – це одяг. У перші 30 секунд візуального контакту саме одяг і зачіска розповідають історію про те, хто ви. Вже потім – це інтонації голосу, жестикуляція, міміка та інше.
Завжди слідкуйте, щоб одяг та волосся були чистими.

Стиль.

Звертайте увагу на те, як одягаються ваші улюблені актори чи акторки. Не варто повністю копіювати образи. Додайте щось унікальне “від себе” – цікавий аксесуар, краватка-метелик, браслетики, сережки, підтяжки, закочуйте рукава піджака, нестандартно зашпиляйте гудзики, прикрасьте себе яскравим шарфом або брошкою.

Не бійтесь експерементувати з кольорами та образами, згодом ви відчуєте, який стиль найкомфортніший саме вам.

Макіяж.

Обирайте природний макіяж. У перший набір декоративної косметики повинні входити туш, легкий блиск для губ і коригуючий засіб за вашим вибором.

Аромат.

Одним з найприємніших моментів дорослішання є, звичайно, вибір туалетної води для себе. Накосити аромат потрібно на чисту шкіру потроху на спеціальні точки пульсації – згин рук, за вухами, на скронях.

Можна бризнути аромат в повітря і вступити в нього.

Ваше тіло.

Найбільш мінлива частина зараз – це ваше тіло. Гормональні зміни, які відбуваються у вас можуть призвести до появи зайвої ваги і підвищеного апетиту.

Пам`ятайте, що сидіти на який-небудь з «дорослих» дієт вам категорично заборонено – адже ви проходите через період, коли ваш організм активно росте та розвивається і вам потрібні всі поживні компоненти для того, щоб він сформувався правильно.

Та контролювати апетит необхідно. Спробуйте скоротити вживання фаст-фуду та солодких напоїв, харчуйтеся правильно, не варто їсти за 2 години до сну. Дайте шлунку відпочити вночі.

Ваша унікальність.

Це мало б бути на першому місці. Ви неповторні, як ззовні так і всередині. Пам`ятайте про це!

Насамкінець поділимось з вами секретами краси від Одрі Хпберн:

Щоб губи були привабливими, говори ними добрі слова.

Щоб очі були гарними, шукай ними добре в людях.

Задля стрункості фігури розділи свою їжу з голодними.

Для душевного спокою живи з упевненістю в тому, що ніколи не будеш самотньою.

З віком ти усвідомиш, що в тебе дві руки: одна – щоб допомогти собі; друга – щоб допомогти іншому.

Ми віримо, що ваша неповторність – це єдиний секрет стилю та краси!

Ваші Конектики.