Лабіопластика. Як прийняти свої статеві органи. 

Різну форму носа, колір очей чи розмір грудей ми сприймаємо, як належне. Звикли, що в кожної людини вони інші й відрізняються від наших власних. Але багато дівчат чомусь думають, що статеві органи – це виключення і вони мають відповідати певним уявленням про ідеальний вигляд піхви. Так не є, бо як і ноги, руки чи вуха, статеві губи так само бувають різних форм та розмірів.

Отже, звідки виникли такі уявлення, як полюбити та прийняти свій вигляд і чому все більше дівчат звертаються до пластичних хірургів для корекції статевих органів.

Звідки взявся ідеал краси для піхви?

Донедавна ніхто не задумувався, що з виглядом піхви може бути щось не те. Є та й є. Але з активним розвитком порнографії почали розвиватися й хибні уявлення про ідеали краси. Ми уже говорили з вами, чому не варто вірити картинці з порно. Якщо ще не читали, чекаємо вас в розділі Мастурбація і порнографія (+ посилання на статтю).

Знайдімо причини, чому не варто рівнятися на вигляд піхви порнозірки:

Він неприродний. Швидше за все, порнозірка зверталася до пластичного хірурга. Він змінив вигляд її статевих губ. Тож виходить, що дівчата рівняються на штучно створений ідеал краси;
це обман. Порно – це маленька вистава, в якій сексом займаються актори. Як безглуздо це б не звучало, але їхні тіла – це їхні сценічні костюми. І, звісно ж, вони мають бути ідеальними. Ідеальну картинку буде переглядати більша кількість людей. А це означає більші прибутки для порносфери. Тому актори йдуть на пластичні операції. Ви можете думати, що з вами щось не те, а насправді рівняєтесь на результат пластичної операції. Відчуваєш обман?
в житті все не так. В реальному житті піхви можуть бути товстішими, більш звисаючими чи зі зморшками. І це цілком нормально. Кожна – унікальна та прекрасна. Тому не порівнюйте свою піхву з піхвою порнозірки. З вами абсолютно все гаразд, навіть якщо ви помічаєте разючу різницю. Ви ж не картаєте себе за те, що у вас очі іншого кольору, ніж в улюбленого актора? Зі статевими губами використовуйте такий самий принцип.

Чому ви можете подумати, що з вашими статевими органами щось не те?

Порівнюєте себе з порнозіркою. Як собі допомогти? Прийняти своє тіло. Зрозуміти, що вам нав’язують оманливі ідеали краси. Як прийняти себе і полюбити власне відображення в дзеркалі, ми обговорюємо з вами в частині Прийняття себе і свого тіла (+ посилання на статтю). Ділимося там власними секретами і методами, які перевірили на собі. Дуже хочемо розказати і вам, тому забігайте, ми вас там чекаємо)
чуєте неприємні коментарі від свого партнера. Чому він так робить? Бо також порівнює вас з порнозіркою. Як діяти? Спокійно поясніть, що вам неприємно чути такі зауваження. Що ви впевнені, що у вас красиві статеві органи. Розкажіть йому про пластичні операції порноакторів. Він дійсно може цього не знати! Якщо ж партнер буде продовжувати принижувати вас, таку поведінку не слід терпіти. Людина, яка робить образливі зауваження, не заслуговує на привілей бачити ваше оголене тіло;
ви стали об’єктом сексуальних знущань. Ваші інтимні фото можуть потрапити до рук нечесних людей. Може початися шантаж образливого характеру зі словами “ми закинемо в інтернет, і всі побачать цю негарну піхву”, “тепер всі знатимуть, яка ти негарна” тощо. Що робити? Будьте впевненою в собі та у вигляді своєї піхви. Можете відповісти, що ваша піхва ідеальна і вам нічого соромитись. Можливо, зловмисники стануть вже не такими хоробрими й перестануть шантажувати. А як зробити так, щоб до такої ситуації не дійшло, ми розповідаємо в розділі Безпека в інтернеті (+ посилання на статтю).

Що таке лабіопластика?

На жаль, не кожна дівчина знайде в собі достатньо впевненості, щоб полюбити свою вагіну. Вона може настільки її соромитися, що буде уникати сексу, боятися відвідувати гінеколога та зі страхом уявлятиме будь-яку нагоду для оголення.

В такій ситуації найперше треба звернутися до психолога. Якщо його консультації не допоможуть, піти до свого гінеколога. Разом з ним можна оцінити, чи є у вас медичні покази для проведення лабіопластики й чи варто проводити таку процедуру.

Лабіопластика – це серйозна пластична операція, яка змінює зовнішній вигляд піхви. Вона передбачає хірургічне зменшення розміру малих статевих губ (внутрішніх клаптів). Також можливо збільшити великі статеві губи (зовнішні клапті) за допомогою введення спеціальних наповнювачів.

Операція є дороговартісною. Крім цього лікар не дасть гарантії, що ви будете задоволені результатом. Багато жінок, які робили лабіопластику, підтвердили, що не стали почувати себе більш впевненими.

Чи потрібна вам лабіопластика?

Швидше за все, ні. Дуже мала кількість жінок мають важливі медичні покази для проведення лабіопластики. У них можуть бути аномально великі статеві губи. Через це заняття спортом чи сексом є настільки болючими, що впливають на якість їхнього життя. Небезпечними також вважаються вагінальні ущільнення. Їхня наявність також може стати причиною направлення на операцію. Але ці явища є доволі рідкісними.

Якщо маєте сумніви, зверніться до свого гінеколога. Він підтвердить або спростує ваші підозри. А також поділиться історіями своїх пацієнток. Вони можуть підтримати вас та надихнути на початок процесу прийняття свого унікального тіла.

Як полюбити свою піхву?

Найкраще, що ви можете зробити, це сприймати себе з великою любов’ю. Це не завжди просто і не завжди виходить з першого разу. Але цей шлях варто пройти, щоб наприкінці подивитися на себе іншими очима.

Тож як навчитися любити свої статеві органи?

Подивіться, якими різними вони можуть бути. Побачивши різні піхви, ви зрозумієте, наскільки вони можуть відрізнятися та бути дивовижно різними. Для цього ділимося з вами двома унікальними проектами:

  • проект “The Vulva Portraits”, який має на меті розвіяти міф про ідеальну вульву. Дівчата з будь-якої точки світу діляться своїми історіями, як вони полюбили свою “неідеальну” піхву і як історії інших дівчат їх надихнули;
  • стіна вульв – мистецький проект, який зображує жіночі вагіни у всій їх різноманітності та красі.
    Мастурбуйте. Познайомтеся зі своїм тілом. Відчуйте його. Спробуйте через дотики передати тілу свою любов. Навчіться отримувати від цього задоволення і зрозумійте, що ваш організм прекрасний.

Поговоріть про свою невпевненість разом з партнером. Якщо він вас підтримує, то зможе запевнити, що хвилюватися немає причин. А ще його може цілком задовольняти секс із вами. Поговоріть з ним про це. Щирі відповіді допоможуть вам рухатися вперед.

Перестаньте себе порівнювати з іншими. Ми вже сказали це не раз і говоримо ще раз: кожна людина – унікальна та неповторна. Усі її органи прекрасні. Прийміть своє тіло та живіть у гармонії з собою.
Сходіть до лікаря. Якщо ви все ж сильно стурбовані виглядом статевих губ, зверніться до свого гінеколога. Вона фахово проконсультує і допоможе розібратися, чи є об’єктивні причини для хвилювання.

Надіємося, що наші поради вас підтримають та допоможуть в житті. І, на сам кінець, скажемо ще раз:

Ви – прекрасні! Любіть себе!

Ваші коннектики