Командні ігри для підлітків

Відпочиваємо від ґаджетів:  цікаві ігри для веселої компанії на свіжому повітрі та вдома.

Що ви робите, коли збираєтесь разом із друзями? Тільки не кажіть, що обговорюєте світлини одногрупників в Інстаграм чи нові тренди в Тік-Ток.

Ми пропонуємо вам щось набагато цікавіше.

Колективні ігри насправді мають важливе значення. Вони тренують навички, які знадобляться в майбутньому: креативне мислення, вміння швидко ухвалювати рішення і працювати в команді.

У вас день народження, посиденьки в кафе з друзями чи кемп за містом, а з погодою не пощастило? Ось добірка ігор, в які можна грати у приміщені.

“Домалюй малюнок”

Творча і водночас рухлива гра. На столі — аркуш паперу і кольорові фломастери або олівці.

Перший учасник має 20 секунд, щоб зробити якийсь малюнок, а кожен наступний — такий самий час, щоб його доповнити.

Тут не важливі ваші творчі здібності — тільки фантазія і швидкість! Щоб ускладнити завдання, можете обмежити раунд якоюсь темою: квітка, тварина, предмет тощо.

“Допиши казку”

Дуже цікава гра, в кінці якої ви з друзями сміятиметесь до сліз.

Знадобиться аркуш паперу та ручка. Перший учасник пише одне речення вгорі листа так, щоб його можна було згорнути, ховаючи від очей наступного учасника, але останнє слово у реченні повинно бути на виду.

Аркуш передається далі, а наступний учасник пише своє речення, починаючи з побаченого слова. Коли лист буде списаний та загорнутий у трубочку, казка завершена.

Можна розгортати та читати вголос з інтонацією.

“Мафія”

Цю гру обожнюють і підлітки, і дорослі. Тут нікому не можна довіряти, зате говорити неправду не тільки можна, але й треба!

“Мафія” розвиває комунікативні здібності, вміння переконувати та відстоювати свою думку.

Вона стане чудовою сімейною грою, а також подарує море емоцій у колі друзів.

Ну і звісно, “Крокодил”

Правила прості та відомі усім – показуємо згадане слово тілом. Ми пропонуємо вам кілька кумедних слів для цієї гри:

Хаос

Кетчуп

Свідок

Хамелеон

Правило

Розвідка

Реклама

Сарказм

Єнот

Підробка

Солярій

Мутант

Тік-ток

Логіка

Суперсила

Якщо ви з друзями збираєтесь на пікнік чи перебуваєте у літньому таборі, вам точно стане в нагоді добірка ігор на свіжому повітрі.

І не забувайте, що виїзд на природу гарантує вам зустріч з комахами, тому ми підготували статтю про першу допомогу при укусах

“Естафета”

Кожен з гравців повинен пройти певну дистанцію якимось особливим способом.

Наприклад, навприсядки, проскакати на одній нозі, пройти на руках тощо. Учасники, у яких вичерпалася фантазія, вибувають.

Перемагає найспритніший і найкреативніший. В кінці гри можна, за допомогою голосування, визначити, кому дістанеться приз глядацьких симпатій, наприклад, за найкумедніше виконання або за найбільш незвичайний прохід дистанції.

“Море хвилюється раз”

У цю стару дитячу, незаслужено забуту гру абсолютно спокійно можуть грати і дорослі.

Нагадуємо її правила. Ведучий відвертається від інших гравців і починає повільно проговорювати лічилку: “Море хвилюється раз, море хвилюється два, море хвилюється три, морська фігура на місці завмри”.

Гравці в цей час хаотично пересуваються, але після слова “завмри” кожен з них повинен прийняти позу, яка має відношення до названої ведучим тематики. У випадку з морськими фігурами це можуть бути риби, кораблі, хвилі, чайки, човни та інше.

Завдання ведучого – відгадати, кого або що зображує гравець. Він же і вирішує, яку загадати фігуру (морську, лісову, комп’ютерну, мультиплікаційну, вуличну або ще якусь).

“Фанти”

У цю чудову гру можуть грати як дорослі, так і діти, і особливо цікаво це робити на природі, адже тут з’являється стільки цікавих можливостей.

Для гри обирається ведучий і його асистент. Ведучий повертається спиною до гравців, а асистент вибирає одного з них, вказує на нього або бере за руку, а потім задає ведучому питання: “Що робити цьому фанту?”.

Ведучий відповідає, і так триває поки всі фанти, в тому числі і сам асистент, не отримають своє завдання. Ну, а найцікавіше починається, звичайно ж, коли гравці починають виконувати свої завдання.

В ідеалі кожен з гравців повинен побути ведучим хоча б один раз. Тоді в кінці гри можна обрати ще й кращого ведучого – людину, яка вигадувала найцікавіші завдання.

“На трьох ногах”

Гравці діляться на дві команди з парною кількістю учасників.

У кожній парі праву ногу одного з гравців щільно прив’язують до лівої ноги другого.

Прив’яжіть ліву ногу одного з учасників до правої ноги іншого – виходить тринога пара.

На однаковій відстані від пар ставляться “мітки”, до яких потрібно добігти, а потім повернутися назад.

Перемагає пара, яка зробить це першою, але в цій грі також можна вручити приз глядацьких симпатій – за найоригінальнішу пробіжку.

Сподіваємось, добірка стане джерелом вашого хорошого настрою. А ми при нагоді обов’язково зіграємо з вами в одну із цих ігор.

Ваші Коннектики.