Фільми для молоді

“Що подивитись?” – запитання, яке мучить практично всіх жителів планети Земля.

Відгуділи випускні й літо у самому розпалі. У вас точно побільшало вільного часу.

Його можна використати з користю, навчившись чогось нового, можна весело та активно провести час з друзями. До речі, ми

підготували для вас добірку цікавих колективних ігор у статті

Ми впевнені, що це було найцікавіше літо у вашому житті, а від себе хочемо додати у список ваших планів якісну добірку кінофільмів.

Восьмий клас (2018)

Кайла Дей – невпевнена в собі інтровертка, яка мріє про нове життя у старшій школі.

Восьмикласниця веде підлітковий канал на Youtube, де вчить ровесників приймати себе такими, як є, але відео ніхто не дивиться.

Кайла має типові атрибути перехідного віку, низьку самооцінку і нерозділене закоханість. Батько, що самотужки виховує доньку, намагається підтримувати дівчинку, але часто не розуміє мотивів її поведінки.

А вона просто хоче, але ще не вміє бути щасливою. Незалежне кіно про школу, підлітків та складності дорослішання.

Жанр: драма, комедія

Актори: Елсі Фішер, Джош Хемілтон, Емілі Робінсон…

“Всі радісні місця (2020)

Прониклива підліткова драма про самотність серед натовпу, яка об’єднує героїв фільму, які ніколи не подружилися б у нормальних умовах.

Старшокласниця Вайолет Марки активна та популярна, а її ровесник Теодор Фінч – хуліган та шкільний ізгой. У дівчини в душі живе рана, що не гоїться, після смерті улюбленої сестри, в якій Вайолет звинувачує себе.

Якось школярка втомлюється боротися з цим болем і знаходить сенс у суїциді. Тео, що вийшов на пробіжку, відмовляє від фатального кроку, вислуховує і тим самим полегшує страждання родинної душі.

Ця зустріч започаткувала подорож, що врятувала обох.

Жанр: драма, мелодрама

Актори: Ель Фаннінг, Джастіс Сміт, Олександра Шипп…

“Сьєрра Берджесс – невдаха” (2018)

Юна Сьєрра – талановита поетеса та інтелектуалка, але її вигляд далекий від ідеалу з глянсових обкладинок, а характер не відрізняється сміливістю.

Вероніка – повна протилежність: володарка модельної зовнішності та жвавої натури дуже популярна серед хлопців. Щоб позбавитися чергового наполегливого залицяльника, красуня дає футболістові Джеймі телефон скромниці Сьєрри.

Джеймс і Сьєрра листуються, у них виявляється багато спільного, тільки молода людина впевнена, що спілкується з Веронікою. Цікава комедійна мелодрама входить у топ найкращих фільмів для підлітків від 14 до 16 років.

Жанр: драма, мелодрама

Актори: Шеннон Пёрсер, Крістін Фросет, АрДжей Сайлер…

“Добре бути тихонею” (2012)

Якщо ви сором’язливі і невпевнений у собі, подивіться цей фільм. У ньому йдеться про хлопця на ім’я Чарлі, який з дитинства був замкнений у собі. І от після літніх канікул йому треба йти до старшої школи.

Першого ж навчального дня він вирішує, що краще бути непомітним, адже йому так і не вдалося ні з ким познайомитися. Однак пізніше його життя змінюється, і дехто допомагає йому пройти випробування «дорослим» життям із першими поцілунками й першими вечірками…

Жанр: драма, мелодрама

Актори: Логан Лерман, Эмма Уотсон, Эзра Миллер

“Винні зірки” (2014)

Історія кохання хворої на рак 16-річної Хейзел та хлопця Августа, з яким вони познайомилися в групі підтримки для смертельно хворих.

Вони поринають у подорож, сповнену пристрасті й життя, і розуміють що сенс життя можна знайти на будь-якому її відрізку.

Жанр: драма

Актори: Шайлін Вудлі, Ансель Елгорт, Нат Вульф, Лора Дерн, Сем Треммелл, Віллем Дефо

“Біллі Еліот” (2000)

Фільм про непрості стосунки хлопчика з батьками. Рекомендуємо дивитися підліткам, які не можуть порозумітися з батьками, та батькам, які не розуміють підлітків.

Непроста історія 11-річного хлопчика Біллі, сина шахтаря, який хоче стати професійним… балетним танцюристом. Так-так, не боксером, а артистом балету!

Хоч як не розуміли прагнень хлопчика його рідні, він довго й наполегливо доводив їм, що пуанти незгірші за боксерські рукавиці.

Жанр: комедія, драма, музичний

Актори: Джеймі Белл, Джин Хейвуд, Джемі Дрейвен, Гари Льюіс

Важлива порада від Коннектиків – дивіться кіно лише в українському перекладі.

А враженнями та усвідомленнями після перегляду обов`язково поділіться з нами, адже ми і в 30+ передивляємось “Сутінки”

Ваші Коннектики!