Чемпіон України з кікбоксингу

15-річний чемпіон України з кікбоксингу у своїй віковій категорії, має велику мрію – виграти чемпіонат світу.

Михайло Демидов росте в прийомній сім’ї у м. Верхньодніпровськ. Юнак веселий, спортивний, кмітливий і трішки сором’язливий. Секцію кікбоксингу він обрав, тому що хотів бути сильним та витривалим. І хоча хлопець займається цим спортом менше року, завдяки таланту, наполегливості та підтримці своїх тренерів та родини, Михайло швидко прогресував.

Юнак не просто мріє про чемпіонство світу з кікбоксингу, він працює над цим щодня. Тренування займають багато часу, а ще школа, домашні завдання, але його наполегливість і готовність вкласти усі свої зусилля, допомагають йому тримати фокус й просуватися до своєї мети.

Окрім того, спортсмена оточують люди, які завжди готові допомогти.

“Мій тренер, Тимур, не лише тренує нас, але й постійно підтримує добрим словом. Він розповідає про досягнення своїх учнів і це дуже надихає. Я хочу, щоб одного разу він розповів і про мою перемогу” зізнається Михайло.

Його найбільшою підтримкою завжди були батьки. У мами Тетяни змінюється інтонація голосу, коли вона розповідає про сина.

На шляху до мрії Михайла, сім’я постала перед фінансовими труднощами, адже чемпіонат світу з кікбоксингу проходить в Італії. Сума, яку потрібно витратити на дорогу та проживання під час змагань, виявилась значною для бюджету сім’ї. Донори Care in Action – Турбота в дії радо допомогли юному спортсмену наблизитись до його мрії і надали необхідну суму для поїздки на чемпіонат світу.

“Емоції хлопчика не передати. Ви наповнюєте серця дітей радістю.  Посмішка дитини, радість в очах, це єдине, що змушує рухатися далі заради майбутнього!!! Дякуємо вашій команді за допомогу” мама Тетяна.

Історія Михайла може надихнути Вас, показавши, що навіть у юному віці можна досягнути великих успіхів і встановити власні рекорди. Вона демонструє, що з великою працею, наполегливістю і відданістю своїм мріям можна досягти неочікуваних висот.

Ми підтримуємо Мішу, і будемо чекати з будь-яким результатом, адже брати участь в таких з змаганнях це вже перемога.